Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Bakalárska, diplomová, rigorózna, dizertačná práca

Seminárne práce ... 81 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: dohodou
Sledovať
Dátum: 1. 3. 2018, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celá SR, Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto
Sme spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Ponúkame služby v oblasti spracovania: bakalárska práca, diplomová práca, dizertačná práca, LLM dizertácia, MBA práca, seminárna práca a podobne. Zároveň poskytujeme aj programátorske služby a prípravu podkladov v anglickom jazyku, čím sme jedna z mála spoločností na Slovensku, ktorá sa môže pochváliť, že máme autorov z každej oblasti.

Pomôžeme Vám aj s vypracovaním: Power Point prezentácia a príprava na obhajobu, odpovede na oponentské otázky. Práce píšeme aj v IMRaD-e. Cena je vecou dohody, závislá je od typu a rozsahu práce. V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese a určite sa dohodneme. Naše ceny patria medzi najnižšie na slovenskom trhu, aj keď sme dôveryhodnotu spoločnosťou s dlhodobým pôsobením na trhu a nie súkromným spracovateľom.
Obal, titulné strany, obsah, abstrakt v SJ a AJ, zoznam použitej literatúry je u nás zdarma. Účtujeme iba strany od úvodu po záver.
Predajca:
PodkladyZP
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Lokalita:
Bratislava I - Staré Mesto
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://sluzby.bazar.sk/26327057-bakalarska-diplomova-rigorozna-dizertacna-praca/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné