Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Seminárne práce a referáty - 46 ďalších ponúk

Bakalárska, diplomová, rigorózna, dizertačná práca

Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Typ: Ponuka, z dňa 1. 3. 2018 (č. 26327057), Miesto výkonu: Celá SR

Sme spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Ponúkame služby v oblasti spracovania: bakalárska práca, diplomová práca, dizertačná práca, LLM dizertácia, MBA práca, seminárna práca a podobne. Zároveň poskytujeme aj programátorske služby a prípravu podkladov v anglickom jazyku, čím sme jedna z mála spoločností na Slovensku, ktorá sa môže pochváliť, že máme autorov z každej oblasti.

Pomôžeme Vám aj s vypracovaním: Power Point prezentácia a príprava na obhajobu, odpovede na oponentské otázky. Práce píšeme aj v IMRaD-e. Cena je vecou dohody, závislá je od typu a rozsahu práce. V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese a určite sa dohodneme. Naše ceny patria medzi najnižšie na slovenskom trhu, aj keď sme dôveryhodnotu spoločnosťou s dlhodobým pôsobením na trhu a nie súkromným spracovateľom.
Obal, titulné strany, obsah, abstrakt v SJ a AJ, zoznam použitej literatúry je u nás zdarma. Účtujeme iba strany od úvodu po záver.

Sme spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013. Ponúkame služby v oblasti spracovania: bakalárska práca, diplomová práca, dizertačná práca, LLM dizertácia, MBA práca, seminárna práca a podobne. Zároveň poskytujeme aj programátorske služby a prípravu podkladov v anglickom jazyku, čím sme jedna z mála spoločností na Slovensku, ktorá sa môže pochváliť, že máme autorov z každej oblasti. Pomôžeme Vám aj s vypracovaním: Power Point prezentácia a príprava na obhajobu, odpovede na oponentské otázky. Prác...

Predajca PodkladyZP Nehodnotený Člen od februára 2018
P
dohodou
Bratislava I - Staré Mesto
Zobraziť kontakty