Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Seminárne práce a referáty - 55 ďalších ponúk

Napíšem Vám diplomovú, bakalársku prácu

Banská Bystrica
dohodou
Typ: Ponuka, z dňa 27. 3. 2019 (č. 29573038)

Ponúkam pomoc pri spracovaní Vašich bakalárskych diplomových, rigoróznych a MBA prác. Ponúkam Vám svoju odbornosť, dlhoročnú skúsenosť a diskrétnosť pri spracovaní. Práce píšem z rôznych oblastí (sociálna práca, špeciálna pedagogika, psychólogia, sociológia) písanie je moje hobby.
V prípade, že sa rozhodnete pre spoluprácu zašlite mi Vaše zadanie k práci a termín odovzdania. Cena sa odvíja odpočtu strán podľa vzájomnej dohody, v cene práce je zahrnutá konzultácia pred obhajobou a príprava obhajoby Vašej záverečnej práce.
Teším sa na spoluprácu, spolu to doštudujeme do úspešného konca :-)

Ponúkam pomoc pri spracovaní Vašich bakalárskych diplomových, rigoróznych a MBA prác. Ponúkam Vám svoju odbornosť, dlhoročnú skúsenosť a diskrétnosť pri spracovaní. Práce píšem z rôznych oblastí (sociálna práca, špeciálna pedagogika, psychólogia, sociológia) písanie je moje hobby. V prípade, že sa rozhodnete pre spoluprácu zašlite mi Vaše zadanie k práci a termín odovzdania. Cena sa odvíja odpočtu strán podľa vzájomnej dohody, v cene práce je zahrnutá konzultácia pred obhajobou a príprava obhajo...

Predajca lulinka3030 Nehodnotený Člen od marca 2019
L
dohodou
Banská Bystrica
Zobraziť kontakty