Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Seminárne práce a referáty - 43 ďalších ponúk

Seminárne, bakalárske, diplomové práce EXPRESNE

Trenčín
dohodou
Typ: Ponuka, z dňa 13. 11. 2019 (č. 31022429), Miesto výkonu: Celá SR

Potrebujete napísať rigoróznu, bakalársku, diplomovú, seminárnu prácu, či nejaký rozbor diela, prezentáciu, esej a podobne a nemáte na to čas?
Kontaktujte ma! CELÁ SR

Mám dlhoročné skúseností v písaní rôznych druhov prác, či prezentácií v rôznych oblastiach (technický smer, humanitné a sociálne vedy, medicína...).
Ku každej práci pristupujem jednotlivo a tak, ako si zákazník želá, práce sú vždy samozrejme originály a vypracované zákazníkovi na mieru.

Dokážem pracovať aj v obrovskej časovej tiesni a práce napísať na počkanie.
Na cene sa vždy viem dohodnúť a tiež na celom postupe komunikácie.

Pri úvodnom kontaktovaní, prosím uveďte tému práce, typ práce (bakalárska, diplomová, seminárna, esej, prezentácia...) a rozsah práce. Na základe týchto kritérií, Vám viem poslať cenovú ponuku a môžem začať pracovať.

Potrebujete napísať rigoróznu, bakalársku, diplomovú, seminárnu prácu, či nejaký rozbor diela, prezentáciu, esej a podobne a nemáte na to čas? Kontaktujte ma! CELÁ SR Mám dlhoročné skúseností v písaní rôznych druhov prác, či prezentácií v rôznych oblastiach (technický smer, humanitné a sociálne vedy, medicína...). Ku každej práci pristupujem jednotlivo a tak, ako si zákazník želá, práce sú vždy samozrejme originály a vypracované zákazníkovi na mieru. Dokážem pracovať aj v obrovskej časovej tiesn...

Predajca avocatio Nehodnotený Člen od septembra 2013
A
dohodou
Trenčín
Zobraziť kontakty