Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Humanitné a spoločensko-vedné práce

Žilina
dohodou
Typ: Ponuka, z dňa 31. 3. 2020 (č. 32298701), Miesto výkonu: Celá SR

Mám ukončené dve doktorandské a doktorské štúdiá a viacročnú prax vo vedení i oponentúre záverečných prác.
Viem Vám preto nielen kvalitne vypracovať Vašu záverečnú prácu (bakalársku, diplomovú, rigoróznu, atestačnú), no pripravím Vás aj na obhajoby.
Ponúkam Vám preto svoje skúsenosti. Samozrejmosťou je pre mňa diskrétnosť a vysoká kvalita odovzdaného textu. Prácu Vám tiež formálne upravím (v zmysle smernice Vašej VŠ) a mnou odovzdaný text je teda vhodný na priame odovzdanie bez nutnosti ďalších úprav.
Uprednostňujem min. pri odovzdaní textu osobnú formu kontaktu (všetko vysvetlím, popíšem), no môžeme komunikovať aj výhradne e-mailovou formou. Záleží na Vás a Vašom rozhodnutí.
K platbám - nepožadujem žiadne zálohy. Platíte až vtedy, keď text napíšem.
Pokiaľ Vás môj inzerát zaujal, kontaktujte ma buď e-mailovou formou, prípadne následne telefonicky.

Mám ukončené dve doktorandské a doktorské štúdiá a viacročnú prax vo vedení i oponentúre záverečných prác. Viem Vám preto nielen kvalitne vypracovať Vašu záverečnú prácu (bakalársku, diplomovú, rigoróznu, atestačnú), no pripravím Vás aj na obhajoby. Ponúkam Vám preto svoje skúsenosti. Samozrejmosťou je pre mňa diskrétnosť a vysoká kvalita odovzdaného textu. Prácu Vám tiež formálne upravím (v zmysle smernice Vašej VŠ) a mnou odovzdaný text je teda vhodný na priame odovzdanie bez nutnosti ďalších...

dohodou
Žilina
Zobraziť kontakty