Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Kvalitné VŠ práce priamo od autora a žiaden portál

Seminárne práce ... 81 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: dohodou
Sledovať
Dátum: 15. 12. 2017, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celá SR, Lokalita: Košice
Potrebujete dať dokopy rigoróznu, dizertačnú alebo habilitačnú prácu, no neviete si rady ako na to?
Stalo sa vám, že ste boli na portáli, no tam ste dostali vysokú ponuku. Je to tým, že tento portál si na honorár autora ešte priráta svoju províziu. Navyše nikdy neviete, kto každý je na tomto portáli registrovaný a kam sa vaša práca dostane. Chcete, aby vám vašu rigoróznu, dizertačnú alebo habilitačnú prácu vypracoval niekto, kto vo svojom živote získal možno len maturitu? Ak nie, tak ma kontaktujte a budete komunikovať výhradne so mnou ako autorom.
Ponúkam vám svoje služby podporené dvanásťročnou praxou, ktorá vám zaručuje dobré hodnotenie bez komplikácií. Prakticky hotová rigorózna, dizertačná či habilitačná práca bez starostí, námahy a straty času.
Nestíhate? Potrebujete sa venovať iným skúškam či práci? Prišli ste na to, že vaša téma je vám cudzia? Je tu pre vás jednoduché riešenie, ktoré jednoducho funguje.
Spracujem vám Vašu prácu v čo najvyššej možnej kvalite. Nakoľko sa tejto činnosti venujem viac než 12 rokov, viem presne, ako napísať prácu, ktorá obstojí. Aj vďaka tomu, že už viem, kde hľadať informácie a viem, ako ich efektívne spracovať, bude vaša práca spracovaná prekvapivo rýchlo.
Mám vo svojej knižnici viac než 400 odborných kníh, medzi ktoré stále pribúdajú nové a aktualizované vydania, zároveň mám prístup do piatich knižníc, takže originalita a kvalitné zdroje nebudú určite problém.
Podklady vám dopomôžu odovzdať vašu prácu včas s garanciou profesionálneho vypracovania bez rizika a s oveľa menšou námahou, ako keby ste ju písali od nuly.
Spoľahnite sa na profesionálneho autora, ktorý presne vie, ako docieliť skvelé hodnotenie vašej rigoróznej práce, dizertačnej práce alebo aj habilitačnej práce. Samozrejme ak potrebujete bakalársku prácu alebo diplomovú prácu, určite sa vám na vaše požiadavky rád pozriem.
Kontaktujte ma na nižšie uvedených kontaktných údajoch. Telefón mám pri sebe nonstop a na e-maily odpovedám ako náhle je to možné.
Predajca:
Feri
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 2 inzeráty
Lokalita:
Košice
Telefón:
… Zobraziť
Podmienky:
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://sluzby.bazar.sk/25403119-kvalitne-vs-prace-priamo-od-autora-a-ziaden-portal/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné