Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Tvorba záverečných a seminárnych prác

Seminárne práce ... 69 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: dohodou
Sledovať
Dátum: 19. 8. 2018, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celá SR, Lokalita: Žilina
Mám ukončené doktorandské i doktorské vzdelanie a viacročnú skúsenosť s pôsobením na akademickej pôde doma i v zahraničí.
Na vysokej úrovni, kvalitne a diskrétne spracujem Vašu záverečnú kvalifikačnú prácu - bakalársku, diplomovú, rigoróznu, dizertačnú, či seminárnu prácu. Zameriavam sa na tvorbu prác z oblasti humanitných vied a spoločensko - vedných predmetov. Je samozrejmosťou, že všetky práce, ktoré vypracovávam obsahujú predpísané náležitosti (podľa smerníc). Ich súčasťou sú originálne a nápadité výskumy. Okrem slovenských a českých zdrojov pracujem aj s cudzojazyčnou literatúrou. Vykonávam tiež kompletnú korektúru prác (jazykovú, štylistickú, obsahovú). Kvalitne Vás pripravím aj na samotnú obhajobu práce.
Pokiaľ Vás môj inzerát zaujal, kontaktujte ma prosím ohľadne bližších informácií emailom, príp. telefonicky a dohodneme sa na ďalšom postupe, nebránim sa i osobnému stretnutiu.
Predajca:
Lokalita:
Žilina
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://sluzby.bazar.sk/25589642-tvorba-zaverecnych-a-seminarnych-prac/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.